Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

КВЕСТ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

317 Перегляди

Якщо ви плануєте дитячий День народження та бажаєте подарувати Вашій дитині незабутні емоції, влаштуйте їй дитячий квест.

Квести на день народження – найактивніша та найемоційніша забава, яка гуртує дітей та дорослих. Кому ж не подобається почувати себе справжніми мисливцями за скарбами, знайти древні цінності та розділити їх з друзями? Це гра, це емоції, це яскраві фото та неймовірні враження!

Таке дитяче свято всі запам’ятають надовго. Діти мандруватимуть найцікавішими локаціями Києва, дружно виконуватимуть завдання та знаходитимуть зачаровані підказки, які приведуть їх до скарбу. А за попередньою домовленістю з батьками додатково до знайдених цінностей іменинник зможе відшукати та отримати свій омріяний подарунок.

Квест на день народження дитини на вулиці – гарна альтернатива квест-кімнатам. Ігри на свіжому повітрі – гарантований імунітет, міцне здоров’я та здоровий сон. А якщо квест просто у центрі Києва – це ще й красиві фотознімки. Яскравіі спогади надовго залишаться у пам’яті іменинника та його найкращих друзів.

Запрошуємо на такі квести з пошуком скарбів:

1.       Дитячий квест на день народження «Козацькі таємниці». Протягом цього квесту усе буде за козацькими традиціями. Звичайно ж, іменинник буде отаманом. Саме він отримає реквізити козацької влади – шапку та булаву, керуватиме своїм вірним загоном та приведе усіх до скарбу.

2.       Фото квест для дитячого дня народження «Козацькі скарби Подолу». Окрім відвідування цікавих локацій, іменинник із друзями матимуть ще одне важливе завдання –  після кожного випробування зробити яскраве фото. Цей квест не обходиться без веселих жартів та дзвінкого дитячого сміху.

3.       Дитячий квест-гра «Загадки старого характерника». Саме на цій пригоді можна загадати найбільшу кількість бажань, адже усі локації, на які завітають іменинник з гостями – магічні. Але є одна деталь – взуття має бути зручним, а серце хоробрим! Адже квест відбувається містичним маршрутом.

Кожен із вище перелічених варіантів квесту підходить для дітей віком від чотирьох років.

Квест на дитячий день народження для дитини, якій 4 роки,  звичайно, відрізняється від квесту для дітей старшого віку. Він наповнений римованими загадками, найцікавішими розповідями та відбувається у супроводі дорослих. Це невимушена легка прогулянка для маленького іменинника з його гостями, яка закінчується пошуком скарбів. А квест для старших дітей обов’язково містить і розваги, і справжні козацькі випробування.

Ось приблизний сценарій квесту на дитячий день народження:

 1. Зустріч дітей козаком та козачкою.
 2. Затвердження отамана та обрання його помічників (підскарбничого та часового).
 3. Вручення стародавньої мапи Києва 18 століття.
 4. Прогулянка древніми київськими стежками та пошук найцікавіших історичних локацій.
 5. Проходження випробувань на швидкість реакції, гострий розум, спритність, влучність та командний дух.
 6. Пошук древніх підказок на маршруті.
 7. Здобуття козацького золота.
 8. Розгадування таємного шифру та складання заповітного слова-підказки.
 9. Знайдення скарбу.
 10. Вручення козацької грамоти імениннику.
 11. Поділ скарбу між іменинником та його друзями.
 12. Спільне фото на згадку.

Кожен пункт сценарію ретельно продуманий та підготовлений. Ведучі квесту будуть одягнені в український одяг 18 століття та виглядатимуть дуже яскраво. Але свято буде ще красивішим, якщо діти також одягнуть вишиванки. Уявляєте, які колоритні фото будуть з цієї мандрівки Києвом! А найголовніше, що маленькі шукачі пригод самі почуватимуть себе національними героями – справжніми козаками та козачкам. Через гру та цікаві випробування вони відчують гордість за те, що вони – українці!

Тривалість дитячого квесту на день народження – 1-2 години. Усе залежить від віку дітей та обраного маршруту.

Вартість квесту на день народження – 250 грн з особи (якщо дітей більше 10) та 2500 грн (для дитячої групи до 10 осіб).

Мова проведення – українська.

Хочемо нагадати, що окрім квесту на день народження ми пропонуємо і інші послуги.

Це можуть бути:

 1. Екскурсія «Київ – земля козаків».
 2. Екскурсія чи квест у супроводі професійного фотографа.
 3. Козацькі змагання з народними іграми, піснями і танцями.
 4. Урок народознавства із майстер-класом (на вибір: пташка-мотанка, свічки із вощини, соломкоплетіння).

Читайте детальніше про наші дитячі послуги тут: https://treeoflife.com.ua/routs/dit-poslug/

Якщо у Вас виникли питання або Ви бажаєте забронювати квест на дитячий День народження, телефонуйте просто зараз за номером 067 546 24 14 (вайбер).

Comments

No comments

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: