Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

Дитячі послуги (для шкільних груп)

Дитячі послуги (для шкільних груп)

 

1. Екскурсія-КВЕСТ «Козацькі таємниці»

Це більше, ніж квест, більше, ніж просто мандрівка.

Це можливість незабутньо провести час шкільним класом. Козацькі випробування, стародавні ігри та забави «присмачать» ваш день, а символічна посвята в козаки подарує школярам відчуття перемоги!

Початок екскурсії: м. Золоті Ворота (біля пам`ятника Ярославу Мудрому).
Закінчення екскурсії: Десятинна церква.
Тривалість: 2 години

Вартість:

2500 грн для групи до 10 осіб, 250 грн з особи для групи більше 10 осіб (укр. мова).

3000 грн для групи до 10 осіб, 300 грн з особи для групи більше 10 осіб (англ. мова).


2. Екскурсія у супроводі фотографа

Одягайте вишиванки та виходьте на центральні вулиці столиці!

Подаруйте собі незабутній день і неймовірні українські враження! На вас чекають колоритні гіди та найцікавіші розповіді про історію Києва.

Цей день ви запам’ятаєте надовго: усі найяскравіші емоції будуть зафіксовані на світлинах.

 

Вартість:

3000 грн. для групи до 10 осіб, 300 грн з особи для групи більше 10 осіб (укр. мова).

4000 грн для групи до 10 осіб, 400 грн з особи для групи більше 10 осіб (англ. мова).


3. Козацькі змагання з народними іграми, піснями і танцями

Запрошуємо вас на козацькі змагання класами!
Подаруйте собі справжнє українське свято!

На вас чекають неймовірні козацькі випробування на силу, кмітливість та командний дух. Стародавні ігри, українські пісні та традиційні танці будуть «присмачені» духом змагання та неодмінно згуртують найвибагливіших козаків та козачок!

Місце проведення: за домовленістю (це може бути найближчий до Вас парк).
Тривалість: 2 години

Вартість:
2500 грн для групи до 10 осіб, 250 грн з особи для групи більше 10 осіб (укр. мова).

3000 грн для групи до 10 осіб, 300 грн з особи для групи більше 10 осіб (англ. мова).


4. Урок народознавства із майстер-класом (на вибір: пташка-мотанка, свічки із вощини, соломкоплетіння)

Візьміть участь у пізнавальному майстер-класі та створіть оберіг для себе та своєї родини.

Навіть найменші козаки та козачки зможуть власними руками виготовити (на вибір):

  • пташку-мотанку
  • свічки із вощини
  • виріб із соломи

Буде дуже цікаво! Адже окрім створення виробу, ви почуєте древні легенди, захоплюючі розповіді про народні звичаї, духовну гармонію та зв’язок поколінь.

Місце проведення: ваша класна кімната.

Тривалість: 45 хвилин.

Вартість:

1200 грн для групи до 10 осіб, 120 грн з особи для групи більше 10 осіб (укр. мова).

2000 грн для групи до 10 осіб, 200 грн з особи для групи більше 10 осіб (англ. мова).

*на групу від 10 дітей – 4 дорослих йдуть безкоштовно.

 

«Дерево Життя» пропонує різні варіанти екскурсійних турів для школярів. Наші шкільні екскурсії – завжди свято. Адже гіди одягнуті у національне вбрання, а їх очі горять любов’ю до України. Кожна дитяча екскурсія Києвом – це і мандрівка, і жива бесіда, і загадки, і козацькі випробування.А Ви знали, що Київ – земля козаків? Чи думали, що козаки були лише на Запорізькій Січі? Можливо, для Вас стане здивуванням почути, що перша згадка про козаків із Києва була ще задовго до виникнення першої Січі. Приходьте на шкільну екскурсію та ви дізнаєтесь багато цікавого про історичний Київ та наших національних героїв!

Кому підійде екскурсія «Київ – земля козаків»? Вона ідеальна для дітей шкільного віку – від шести років, адже передбачає пішу мандрівку центральними вулицями Києва, інтерактивну розповідь про історичні локації та нестандартне вивчення найцікавіших сторінок історії України. Якщо ви бажаєте, щоб ваші діти знали та любили історію свого краю, приводьте їх на екскурсії для дітей. Невимушена атмосфера, присмачена цікавими локаціями та духом козацьких перемог, точно сприятиме засвоєнню шкільного матеріалу!

Бажаєте гарних емоцій та яскравих фотознімків? Запрошуємо вас на «Дитячу екскурсію по Києву у супроводі фотографа». Одягайте свої вишиванки – тоді фото будуть ще яскравішими!

Що саме можна побачити, завітавши на козацькі екскурсії по Києву? Пропонуємо різні маршрути козацьких мандрівок для дітей! Перший – маршрут верхнім містом, протягом якого школярі оглянуть найвеличніші пам’ятки архітектури Києва – Золоті ворота, Софію Київську, Михайлівський Золотоверхий монастир, Андріївську церкву, Десятинну церкву. Другий – подорож козацькими стежками Подолу, на якій юні шукачі пригод побачать найстаріші споруди козацької доби, які збереглись до нашого часу – кам’яницю київського війта, будинок Мазепи, шевський цех, храм Миколи Притиска та Миколи Доброго, Вознесенський Флорівський жіночий монастир, Свято-Покровську церкву та церкву Богородиці Пирогощої. Третій маршрут передбачає прогулянку Печерськими стежками Петра Могили та Івана Мазепи – від станції метро Арсенальна до святих місць Києво-Печерської Лаври.

Ваші діти просто в захваті від творчості? Тоді екскурсія з майстер-класом стане для них гарним рішенням! Навіть найменші школярі чудово впораються та зможуть виготовити власними руками свічки із вощини, пташку-мотанку чи виріб із соломи.

А, може, ваші діти дуже активні? Влаштуйте їм екскурсію-квест «Козацькі таємниці»! Ця екскурсія не залишить байдужими ні дітей молодшого віку, ні старшокласників, адже квест – це завжди і пошук, і розкриття таємниць і приємні знахідки! Це ціла розважальна програма для школярів, на якій діти орієнтуються по карті, беруть участь у козацьких змаганнях, вчаться стародавні іграм чи танцям та самі проявляють свої таланти! Дитяча екскурсія-квест у Києві – це дуже весело!

Ще однією альтернативою квесту є козацькі змагання з народними іграми, піснями і танцями. Ця дитяча програма відбувається на одній локації, але, так само як і квест, передбачає гру, змагання та, звичайно ж, спільну козацьку перемогу! Без сумніву, діти доведуть, що «Козацькому роду нема переводу»!

Читайте детальніше про кожну з екскурсій та завчасно бронюйте свою унікальну мандрівку.

З нами ви полюбите Київ! Наші шкільні екскурсії козацьким Києвом – оригінальні, творчі, цікаві, незабутні!

Бажаєте забронювати?

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: