Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

Резиденція святого Миколая в Києві

854 Перегляди

Чи буває святий Миколай? Де живе святий Миколай? Як виглядає святий Миколай? Як святий Миколай приносить подарунки? Ці та інші питання змалечку цікавлять допитливих малюків. Це і не дивно. Адже Святий Миколай – найпопулярніший та найдобріший святий в українській традиції.

Саме святий Миколай цілий рік уважно спостерігає за чемними та бешкетниками, і лише раз на рік спускається з небес та непомітно кладе під подушку подарунки. Якщо ви вірите в чудеса, ви можете з ним побачитись особисто. Для цього потрібно небагато – ввічливо поводитись протягом року, а напередодні 19 грудня розшукати його казкову резиденцію. Чудотворець Святий Миколай – вправний мандрівник. Він добре знає, що усі українські діти мріють з ним зустрітися. Тож його помічники роблять усе для того, щоб по всій Україні відкрити святкові резиденції та здійснити дитячі бажання.

Де у Києві знаходиться резиденція святого Миколая? У історичному центрі столиці! У старовинному будиночку 17 століття, побудованому ще за часів гетьмана Мазепи, який носить горде ім’я Музею Гетьманства та знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Спаська, 16 Б.

Святий Миколай не даремне обрав своєю резиденцією цей будинок. Адже Музей Гетьманства  – одна з найдавніших та найгарніших будівель стародавнього Подолу, яка збереглась до нашого часу. Тут панує національний дух, пам’ять про його перших мешканців – наших героїв – українських козаків.

Мирлікійський чудотворець Миколай завжди шанувався козаками. Під час морських походів козаки молились цьому доброму Святому, щоб він захистив їх від нещастя. Йому служили молебні, його святий образ брали із собою в похід, в його честь споруджували козацькі церкви.

Хто знає, можливо саме тому найулюбленіший український святий вирішив оселитися в справжньому козацькому домі, відомому в народі як «будинок Мазепи». Саме тут він хоче познайомитися із нащадками наших українських лицарів – маленькими козаками та козачками. Та й не просто познайомитися, але й перевірити, чи є сучасні діти чемними, розумними, сміливими та дружніми. Чи не бояться вони козацьких випробувань та чи можуть називатися козацькими помічниками Миколая.

Святий Миколай уже в дорозі! Тож зовсім скоро, на вас чекатиме:

  • Святкова квест-гра «Добрі справи святого Миколая»
  • Цікаві конкурси та веселі розваги
  • Легенди про святого Миколая
  • Cпілкування з Миколаєм
  • Демонстрація дитячих талантів
  • Фотосесія з Миколаєм та його помічниками
  • Солодкі подарунки

Святкова програма триває 45 хвилин.

Резиденція святого Миколая у Музеї Гетьманства – найвеселіша новорічна пригода, протягом якої діти дізнаються про історію свята, цікаві факти з біографії святого Миколая, пройдуть козацькі випробування та здобудуть заслужені подарунки. Сценарій свята включає і цікавий квест, і веселі ігри, і час розваг, і виховну годину. У активній жартівливій формі маленькі козачата навчаються бути добрими, чесними, ввічливими, слухняними і старанними. Діти усвідомлюють, що важливо цінувати українські традиції та гордитись тим, що ми козацького роду!

Як працює резиденція Миколая у Музеї Гетьманства?

Резиденція святого Миколая у Києві розпочинає свою роботу 13 грудня 2021 року та буде відкритою до 26 грудня 2021 року.

Святковий графік роботи резиденції:

  • у будні з 10:00 по 17:00 (для шкільних та дошкільних груп)
  • у вихідні з 12:00 по 17:00 (для  сімейного відвідування)

УВАГА! Попередня реєстрація обов’язкова!

Вартість відвідування Резиденції Миколая: 200 грн. з особи.

Ви уже плануєте новорічні святкування для класу чи своєї сім’ї? Тоді телефонуйте помічникам святого Миколая та бронюйте гостини у Миколая просто зараз: 

тел. 067 546 24 14 (вайбер).

Миколай уже іде, подаруночки несе!

Нам усім допомагає, і про всіх на світі знає!

Посилає привітання і найкращі побажання.

В День святого Миколая усі мрії оживають!

Comments

No comments

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: