Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

РОЗКЛАД ЕКСКУРСІЙ

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

ШКІЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

“ВИГОТОВЛЕННЯ ОБЕРЕГУ”
Шкільний майстер-клас
"Виготовлення оберегу"

У центрі Подолу є стародавня кам’яниця кінця 17 століття. Завітайте до таємного приміщення цієї історичної садиби та долучіться до майстер-класу з виготовлення оберегу. Обирайте свій майстер-клас – це може бути виготовлення медових свічок із вощини, мотанка із тканини, коник чи янгол із джутових ниток або патріотичний жовто-блакитний браслет. Вироби, виготовлені власними руками, мають особливу захисну енергетику!

ШКІЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

“ТРАДИЦІЙНІ ІГРИ ТА ТАНЦІ”
Шкільний майстер-клас
"Традиційні ігри та танці"

А чи знаєте ви, що народна пісня, гра та танець мають магічну силу? У це щиро вірили наші прадіди, адже співаючи та танцюючи вони закликали дощ, задобрювали природу та проганяли грім. Народні ігри та танці формували дитячий характер. Через ігрову взаємодію діти вчились бути товариськими, творчими, спритними та працьовитими. Тож подаруйте дітям годину української магії! Будемо співати українські пісні, грати у старовинні ігри та танцювати, щоб наші діти росли справжніми козаками та козачками – патріотами рідної землі.

ШКІЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

“ГАДАННЯ НА КАТЕРИНИ ТА АНДРІЯ”
Шкільний майстер-клас
"Гадання на Катерини та Андрія"

Гадання на Катерини та Андрія – найцікавіша розвага і для дітей, і для дорослих. Наші прабабусі були переконані, що в період від 7 по 13 грудня відбуваються містичні речі. Якщо бути дуже уважним, можна розгадати таємничі знаки долі та дізнатись про своє майбутнє. Ви також любите містику та цікавитесь українськими традиціями? Школярів, студентів та дорослих радо запрошуємо на майстер-клас з народного ворожіння.

Найкращі дитячі майстер-класи в Києві – від «Дерева Життя»

Якщо ви стомились від рутинного життя, шукаєте яскравих емоцій або просто бажаєте реалізувати свою творчу енергію, завітайте на оригінальний майстер-клас від «Дерева життя». Буде цікаво і весело, адже кожен майстер-клас – це і пізнавальна бесіда, і захоплюючий урок народознавства, і творчий індивідуальний процес, і колективна гра. Це повноцінний патріотичний захід із виховними, розвиваючими та розважальними елементами.

Кому підходить майстер-клас від «Дерева Життя»

Наша місія  – організація майстер-класів для школярів усіх вікових категорій – від молодшого до старшого шкільного віку. Майстер-клас підбирається із врахуванням вікових особливостей дітей, їх вподобань та інтересів. Сценарій будь-якого майстер-класу обов’язково передбачає формування патріотичних почуттів. Школярі не лише виготовляють виріб власними руками, але слухають давні легенди, розгадують загадки, співають українські народні пісні та грають у давні козацькі ігри. І найменші школярі, і старшокласники охоче стають активними учасниками народного дійства, а відтак, почувають себе справжніми козаками та козачками.

Які є найцікавіші майстер-класи для дітей?

Майстер-клас із виготовлення медових свічок із вощини – ароматний процес, який за складністю підходить навіть для найменших. Працювати із духмяною вощиною – одне задоволення, а особливо, коли робота супроводжується магічними розповідями, цікавими загадками та веселими козацькими іграми.

Майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки або пташки-мотанки – виготовлення найдавніших оберегів, які, за віруваннями наших прадідів, неодмінно мали бути у кожній оселі. Бажаєте дізнатись більше про захисну дію мотанок та інші цікаві українські традиції? Завітайте на цей творчий майстер-клас своїм класом та станьте активними учасниками давнього дійства.

Майстер-клас із виготовлення козацького коника або ангела із джутових ниток – цей майстер-клас із  виготовлення народної іграшки ідеально підходить для дітей середнього шкільного віку та старшокласників. Сам процес роботи вимагає зосередженості, але приносить неабияке естетичне задоволення. Спробуйте власні сили, результат вам точно сподобається!

Майстер-клас із виготовлення патріотичних оберегів – жовто-блакитні браслети, сердечка, янголи, виготовлені власними руками, можуть стати захисними оберегами для себе, рідних чи близьких. Якщо в такий оригінальний сувенір вкласти молитву та найкращі побажання, він неодмінно даруватиме здоров’я та успіх.  Цей творчий та трішки магічний майстер-клас буде до душі і маленьким, і старшокласникам.

Це веселе навчання давнім козацьким забавам. А чи знаєте ви, як розважалися наші прадіди-козаки, коли ще дітьми були? Приходьте на майстер-клас та пограйте у «Гетьмана», «Бондара», «Мак», «Хатинки», «Ящура», потанцюйте «Картоплю», «Якова», «Гречаники», «Млин», поспівайте козацьких пісень та відчуйте себе маленьким козаком чи козачкою!

Пропонуємо відтворення древнього сценарію українських вечорниць, в якому кожен стане активним учасником. Бажаєте закликати свою Долю, покусати Калиту, погадати на щасливе майбутнє? На цьому особливому майстер-класі ви не лише дізнаєтесь про секрети української магії, але й відчуєте український колорит через народну пісню, старовинні ігри та танці.

Читайте детальніше про кожен з майстер-класів та завчасно бронюйте свою унікальну пригоду.

Що включає дитячий майстер-клас?

Кожен майстер-клас – це неодмінно:

  1. Зустріч дітей жителями козацького Києва, одягненими в історичні строї 17-18 століття.
  2. Поділ дітей на козацькі загони та веселі змагання на розум, швидкість та якість.
  3. Пізнавальна розповідь.
  4. Виготовлення виробу або активна участь у творчому процесі (залежно від майстер-класу).
  5. Козацькі співочі змагання.
  6. Стародавні українські ігри та забави.
  7. Спільне фото на згадку.
20211018_141259

Де відбувається майстер-клас?

В найтаємничішому приміщенні музею Гетьманства, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Спаська 16 В.

Чи можливий виїзний майстер-клас для школярів?

Так, виїзний майстер-клас можливий за попередньою домовленістю.

«Дерево Життя» - найцікавіші майстер-класи для дітей:

Щоб занурити дітей у епоху козаків, ми працювали над реконструкцією шляхетного та міщанського одягу 17-18 століття. Наші ведучі – справжні знавці козацької епохи, одягнуті в історичні строї того часу. У їх товаристві здобуваються найпозитивніші емоції та виходять найяскравіші фото!

Кожен майстер-клас – особливий. З одного боку, це інтерактивний урок народознавства, на якому учні здобувають нові знання та навички. А з іншого, це цікава пригода, яка в невимушеній ігровій формі розкриває творчий потенціал школярів, вчить бути працелюбними, старанними та допитливими.

Наша головна місія – виховувати патріотів України. Через повчальні розповіді, українську пісню, козацьку гру чи стародавній танець школярі здобувають знання про українські звичаї та традиції. Ми робимо все, щоб дитячі очі горіли любов’ю до рідного краю і вони пишалися бути українцями.

Вартість та деталі

Яка ціна?

Скільки триває?

Якою мовою?

від 150 грн з дитини (українською)*

від 250 грн з дитини (англійською)*

*Дана ціна залежить від майстер-класу та актуальна для груп від 10 осіб.

Приблизно 1 година

Проводиться українською або англійською мовою.

Козацький майстер-клас для дітей від «Дерева Життя» – незабутня пригода. Він не залишить байдужими ні дітей молодшого віку, ні старшокласників, адже, окрім виготовлення самого виробу, це і зустріч з козаками та козачками, одягнутими у вбрання 17-18 століття, і інтерактивний урок народознавства, і козацькі забави! Це ціла розважальна програма для школярів, на якій діти навчаються бути працьовитими, старанними, спритними та кмітливими – такими, як були наші прадіди-козаки! Дитячий майстер-клас у Києві – це пізнавально, творчо та дуже весело!

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: