Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

КВЕСТИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

РОЗКЛАД ЕКСКУРСІЙ

КВЕСТИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

КВЕСТ НА ТЕРИТОРІЇ МУЗЕЮ

“СКАРБИ ЛЕГЕНДАРНИХ ГЕТЬМАНІВ”
Квест на території музею
"Скарби легендарних гетьманів"

У центрі Подолу є стародавня кам’яниця кінця 17 століття. Ця садиба збереглась до нашого часу та досі тримає в собі багато таємниць. Станьте справжнім козацьким загоном, розгадайте таємні знаки, пройдіть випробування на уважність, спритність та командний дух і, можливо, саме ви станете володарем козацького скарбу.

ШКІЛЬНИЙ ФОТО КВЕСТ

“КОЗАЦЬКІ СКАРБИ ПОДОЛУ”
Шкільний фото квест
"Козацькі скарби Подолу"

Колись давно, ще в 18 столітті, у столиці України – місті Києві, козаки заховали чимало цінних скарбів. Існує легенда, що колись козацькі скарби буде знайдено людьми з гострим розумом, відкритою душею та чистим серцем. Може, ця легенда саме про Вас? Зробіть свою родину козацьким загоном, позмагайтесь у швидкості, спритності та кмітливості з іншими та доведіть, що «козацькому роду нема переводу»! Усі емоції залишаться на фото!

КВЕСТ У ПАРКУ

“ПОШУК КОЗАЦЬКОГО СКАРБУ”
Квест у парку
"Пошук козацького скарбу"

За легендою, козацькі скарби можуть бути заховані у найнесподіваніших місцях. Давайте разом дослідимо територію найближчого до вас парку!

Якщо ви уважні, спритні та дружні, умієте розгадувати таємні послання та не боїтесь козацьких випробувань, скарб неодмінно опиниться у ваших руках!

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“КИЇВ- ЗЕМЛЯ КОЗАКІВ”

 

Екскурсія-квест
"Київ - земля козаків"

“Козацькому роду нема переводу” – так звучать слова нашого національного гімну. Але чи так це є насправді? Чи кожен українець має гени козаків – безстрашних та сводоболюбивих лицарів? Чи пам’ятаємо ми славетні подвиги, чи вміємо аналізувати невдачі та впевнено йти до перемоги? Приходьте на екскурсію-квест та пробудіть свою генетичну пам’ять! 

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“КОЗАЦЬКІ ТАЄМНИЦІ ПОДОЛУ”

 

Екскурсія-квест
"Козацькі таємниці Подолу"

Якщо Ви думаєте, що подорож на машині часу неможлива, Ви точно помиляєтесь! Давайте разом перенесемось у часи наших національних героїв – українських козаків – та помандруємо старовинними вулицями 18 століття. Беріть з собою дітей та друзів, станьте справжнім козацьким загоном та розкрийте давні таємниці Подолу. Усі разом ми доведемо, що “Козацькому роду нема переводу”!

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“ТАЄМНА СИЛА БУЛАВИ”
Екскурсія-квест
"Таємна сила булави"

Могутня булава, яка дарувала силу козацьким Гетьманам протягом століть, була втрачена… Та її можна відшукати, пригадавши таємну мудрість козаків, слідуючи за підказками та проходячи випробування. Якщо ви відважні, розумні та кмітливі, давайте разом дослідимо цікаві сторінки історії, пригадаємо народні традиції та дізнаємось секрет Великих Гетьманів. 

Найкращі дитячі квести в Києві – від «Дерева Життя»

Шукаєте яскравих емоцій? Завітайте на дитячий пішохідний квест київськими вулицями! Ваші діти люблять розгадувати таємниці, мандрувати та знаходити скарби? Разом з нами вони перенесуться у козацьку епоху та неодмінно відчують себе відважними, гордими та волелюбними лицарями. А, може, вони цікавляться історією Києва, визначними локаціями та пам’ятками архітектури? Квест по місту розкриє багато секретів та подарує неймовірні враження.

 

Кому підходить дитячий квест від «Дерева Життя»

Наша особлива любов – організація квестів для школярів усіх вікових категорій – від молодшого до старшого шкільного віку. Різні маршрути вулицями Києва та завдання різної складності дозволяють дітям максимально насолодитись пізнавальною мандрівкою та захопливою грою. Сценарій квесту продуманий з урахуванням вікових особливостей та обов’язково передбачає формування патріотичних почуттів. Мандруючи вулицями Києва або перебуваючи в якійсь київській локації діти стають справжніми дослідниками історії рідної країни та столиці Української держави – міста Києва. І найменші школярі, і старшокласники  охоче розгадують загадки, розшифровують таємні послання, орієнтуються по карті та успішно проходять усі козацькі випробування.

 

Які є найцікавіші квести для дітей?

Квест-гра, яка починається біля пам’ятника Григорію Сковороді та передбачає мандрівку найстарішими козацькими локаціями Києва, що збереглися до нашого часу. А ви знаєте де на Подолі будинки війта, сотника, бунчужного товариша, в які церкви ходили козацькі гетьмани та які козацькі забави влаштовували діти у 18 столітті? Бронюйте свій пішохідний квест у Києві та давайте разом шукати відповіді на цікаві питання.

Козацький квест, який відбувається за будь-якої погоди, включає інтерактивну екскурсію, а також ігри на швидкість, уважність, вправність та козацький дух. Бажаєте відшукати зачаровані скарби? Тоді завітайте до будинку кінця 17 століття та розгадайте його таємниці.

Цей квест відбувається за попередньою домовленістю у найближчому до вас парку. Рухаючись добре знайомими стежками, діти шукають підказки, проходять козацькі випробування та знаходять омріяний скарб. 

Це інтерактивна мандрівка Верхнім Києвом, протягом якої школярі не лише дізнаються найцікавіші історичні факти про відомі київські локації, але й проходять козацькі випробування, змагаються козацькими загонами та шукають скарби.

У найстарішому районі Києва – на Подолі – на Вас чекають неймовірні козацькі пригоди! Веселі ребуси, загадки, козацькі випробування на швидкість, спритність, логічне мислення та командний дух перетворять мандрівку козацькими стежками у справжнє свято.

Ця весела мандрівка починається від пам’ятника Богдану Хмельницькому на Софійській площі та закінчується на Старокиївській горі. Цікаві факти про Гетьманів – правителів козацької держави, народні ігри та демонстрація талантів неодмінно допоможуть відшукати втрачену Булаву та нагадають про те, що всі ми – козацького роду.

Читайте детальніше про кожен з квестів та завчасно бронюйте свою унікальну пригоду.

квест1

Що саме передбачає сценарій квесту?

Кожен квест – це неодмінно:

  1. Зустріч дітей жителями козацького Києва, одягненими в історичні строї 17-18 століття
  2. Поділ дітей на козацькі загони, вибір отамана та його помічників
  3. Вручення стародавньої мапи
  4. Невеличка інтерактивна екскурсія
  5. Козацькі ігри та забави з перевіркою на швидкість, кмітливість, уважність та командний дух
  6. Пошук магічних підказок
  7. Знайдення козацького скарбу
  8. Вручення козацької грамоти
  9. Поділ скарбу між учасниками квесту
  10. Спільне фото на згадку
scr-kvest

«Дерево Життя» - найцікавіші квести для дітей:

Щоб занурити дітей у епоху козаків, ми працювали над реконструкцією шляхетного та міщанського одягу 17-18 століття. Наші ведучі – справжні знавці козацької епохи, одягнуті в історичні строї того часу. У їх товаристві здобуваються найпозитивніші емоції та виходять найяскравіші фото!

Кожен квест – особливий. З одного боку, це весела гра, яка вчить злагодженій дії в команді. Та разом з тим, це цікава пригода, яка в невимушеній формі розкриває найцікавіші факти з історії рідного краю та життя наших національних героїв.

Наша головна місія – виховувати патріотів України. У квесті діти самі стають національними героями, долають перешкоди та проходять козацькі випробування. Ми робимо все, щоб дитячі очі горіли любов’ю до рідного краю і вони пишалися бути українцями.

Вартість та деталі

Яка ціна?

Скільки триває?

Якою мовою?

250 грн з дитини (українською)*

300 грн з дитини (англійською)*

*Дана ціна актуальна для груп від 10 осіб.

Тривалість квесту: приблизно 2 години

Проводиться українською або англійською мовою.

Козацький квест для дітей від «Дерева Життя» – незабутня пригода. Він не залишить байдужими ні дітей молодшого віку, ні старшокласників, адже це завжди і пошук, і розкриття таємниць і приємні знахідки! Це ціла розважальна програма для школярів, на якій діти орієнтуються по карті, беруть участь у козацьких змаганнях, долучаються до стародавніх ігор чи танців та самі проявляють свої таланти! Дитячий квест у Києві – це дуже весело!

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: