Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

ДИТЯЧИЙ ЗАХІД

РОЗКЛАД ЕКСКУРСІЙ

ДИТЯЧИЙ ЗАХІД

ШКІЛЬНИЙ ЗАХІД

“РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ”
Резиденція
святого Миколая

Резиденція святого Миколая у Музеї Гетьманства – найвеселіша новорічна пригода, протягом якої діти дізнаються про історію свята, цікаві факти з біографії святого Миколая, пройдуть козацькі випробування та здобудуть заслужені подарунки. Сценарій свята включає і цікавий квест, і веселі ігри, і час розваг, і виховну годину. У активній жартівливій формі маленькі козачата навчаються бути добрими, чесними, ввічливими, слухняними і старанними. Діти усвідомлюють, що важливо цінувати українські традиції та гордитись тим, що ми козацького роду!

ШКІЛЬНА ПРОГРАМА

“ПОСВЯТА В ПЕРШОКЛАСНИКИ”
Посвята в першокласники

Початок або закінчення першого класу – дуже важливий етап у житті дитини. Малюки вчаться бути уважними, старанно працювати, взаємодіяти в команді, змагатись та, звичайно ж, перемагати. Протягом святкової програми з елементами квесту діти вправно проходять козацькі випробування на спритність, кмітливість та командний дух, знаходять козацькі скарби та отримують посвяту в маленькі козачата – першокласники.

ШКІЛЬНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

“ГАДАННЯ НА АНДРІЯ ТА КАТЕРИНИ”
Гадання на Андрія та Катерини

Гадання на Катерини та Андрія – найцікавіша розвага і для дітей, і для дорослих. Наші прабабусі були переконані, що в період від 7 по 13 грудня відбуваються містичні речі. Якщо бути дуже уважним, можна розгадати таємничі знаки долі та дізнатись про своє майбутнє. Ви також любите містику та цікавитесь українськими традиціями? Школярів, студентів та дорослих радо запрошуємо на майстер-клас з народного ворожіння.

ШКІЛЬНА ПРОГРАМА

“ДЕНЬ КОЗАЦТВА”
День козацтва

14 жовтня – потрійне свято. Це День козацтва, День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей святковий день запрошуємо шкільні групи на інтерактивну екскурсію-квест козацьким Києвом. Протягом святкової програми діти почують багато цікавих історичних фактів, пройдуть козацькі випробування та доведуть, що всі ми – нащадки славних козаків.

ШКІЛЬНА ПРОГРАМА

“ВИПУСКНИЙ ДЛЯ 4 КЛАСУ”
Випускний для 4 класу

Ваша дитина закінчує початкову школу і саме Вам доручено спланувати оригінальний випускний? Бажаєте, щоб дитяче свято було активним та пізнавальним, зарядило Ваших дітей гарним настроєм, згуртувало їх та подарувало незабутні емоції? Козацькі випробування, стародавні ігри та забави «присмачать» ваш святковий день, а символічна посвята в козаки подарує відчуття перемоги!

Дитячі заходи від компанії «Дерево Життя»

Ваша дитина переходить у новий етап життя – іде до першого класу чи закінчує початкову школу? Ви бажаєте організувати посвяту в першокласники або дитячий випускний? А, може, разом із класом плануєте провести цікавий розважально-ігровий патріотичний захід поза межами школи? «Дерево Життя» організовує цікаві програми на День Козацтва, Масляну, Свято весни, на Катерини та Андрія, а також запрошує до Резиденції святого Миколая. Козацький колорит, пізнавальні прогулянки історичними стежками Києва, несподівані відкриття, незабутні враження та цікаві пригоди чекають на вас разом із «Деревом Життя».

 

Кому підходить дитячий захід від «Дерева Життя»

Наша любов  – організація святкових заходів для школярів усіх вікових категорій – від молодшого до старшого шкільного віку. Сценарій будь-якого заходу обов’язково передбачає формування патріотичних почуттів. Програма заходу підбирається із врахуванням вікових особливостей та неодмінно передбачає занурення у традиції та звичаї українського народу. Тож протягом заходу діти слухають давні легенди, розгадують загадки, співають українські народні пісні та грають у давні козацькі ігри. І найменші школярі, і старшокласники охоче стають активними учасниками народного дійства, а відтак, почувають себе справжніми козаками та козачками.

 

Які є найцікавіші дитячі заходи від «Дерева Життя»?

Програма свята відбувається просто у центрі Києва та являє собою квест із пошуком скарбів. У супроводі козака та козачки школярі мандрують відомими та таємними стежками Києва, проходять козацькі випробування і, врешті-решт, знаходять козацький скарб.

Захід відбувається на стародавньому Подолі або у найближчому до вашої школи парку. Протягом козацької гри з елементами квесту діти розгадують загадки та ребуси, проходять випробування на спритність, кмітливість та командний дух. Окрім подарунка, маленькі школярі отримують козацьку грамоту з посвятою у першокласники.

Напередодні довгоочікуваного свята Миколая у історичному центрі столиці, у стародавньому будиночку 17 століття на дітей чекатиме добрий Миколай та його старанні помічниці. У програмі святкового заходу – легенди про святого Миколая, веселі конкурси та козацькі забави, демонстрація дитячих талантів, безпосереднє спілкування з Миколаєм, фотосесія та, звичайно ж, подарунки.

Таємничий розважальний захід, протягом якого діти потрапляють на українські вечорниці. Школярі стають активними учасниками театралізації давнього обряду «Кусання Калити», а також закликають свою щасливу долю, долучаються до гадань, козацьких ігор та народних забав. Приходьте і ви, пограємось, поспіваємо, свою доленьку позакликаємо!

Патріотичний захід, що передбачає екскурсію з елементами квесту. Залежно від віку школярів він відбувається на маршруті Верхнім Києвом або Подолом. В програмі свята – розповідь про найвеличніші історичні пам’ятки Києва, а також козацькі змагання, стародавні ігри, українські пісні та традиційні танці. Можливо, саме ваш клас зможе відшукати зачарований козацький скарб? Спробуйте свої сили та гарантовано отримайте козацьку грамоту з символічною посвятою в козаки!

День вишиванки

Колоритний захід у супроводі фотографа. Одягайте свої вишиванки та виходьте на центральні вулиці міста разом із «Деревом Життя». Протягом інтерактивної травневої квест-пригоди ми потрапляємо на найкрасивіші  історичні київські локації. Мандрівка у вишиванках неодмінно присмачена козацькими змаганнями, випробуваннями на гострий розум, спритність та командний дух. Цей день надовго зберігається в пам’яті, адже на згадку про колоритну козацьку пригоду залишаються яскраві світлини!

Зустріч весни

Веселий народознавчий захід, протягом якого діти навчаються закликати весну так, як це робили в давнину. Протягом свята діти долучаються до пізнавального майстер-класу, співають пісні-веснянки, а також беруть активну участь у веселих іграх, хороводах та козацьких забавах.  

Масляна або Козацький Колодій

Веселий народознавчо-розважальний захід, протягом якого школярі не лише дізнаються про цікаву історію святкування Колодія, а й стають його активними учасниками. На заході усі школярі отримують колодки, які, за традицією, потрібно неодмінно «відкупити». Зробити це можна лише активною участю у козацьких іграх, народних забавах та традиційних танцях.

Читайте детальніше про кожен із заходів та завчасно бронюйте своє унікальне свято.

scr-kvest2

Що включає у себе дитячий захід?

Кожен дитячий захід – це неодмінно:

  1. Зустріч дітей жителями козацького Києва, одягненими в історичні строї 17-18 століття.
  2. Веселі змагання на розум, швидкість та якість.
  3. Пізнавальна розповідь про звичаї та традиції українського народу.
  4. Стародавні українські ігри та забави.
  5. Приємні сюрпризи, подарунки, сувеніри або навіть козацькі скарби.
  6. Яскраві світлини на згадку.

Чи можлива виїзна програма для школярів?

Так, виїзний захід можливий за попередньою домовленістю.

IMG_7199

«Дерево Життя» - найцікавіші святкові заходи для дітей:

Щоб занурити дітей у епоху козаків, ми працювали над реконструкцією шляхетного та міщанського одягу 17-18 століття. Наші ведучі – справжні знавці козацької епохи, одягнуті в історичні строї того часу. У їх товаристві здобуваються найпозитивніші емоції та виходять найяскравіші фото!

Кожен дитячий захід – особливий. Але він завжди передбачає як навчальний, так і розважальний елемент. Це і пізнавальна розповідь, і весела гра, і народознавча бесіда, і веселі гуляння.

Наша головна місія – виховувати патріотів України. Через повчальні розповіді, українську пісню, козацьку гру чи стародавній танець школярі здобувають знання про українські звичаї та традиції. Ми робимо все, щоб дитячі очі горіли любов’ю до рідного краю і вони пишалися бути українцями.

Вартість та деталі

Яка ціна?

Скільки триває?

Якою мовою?

від 150 грн з дитини (українською)*

від 250 грн з дитини (англійською)*

*Дана ціна актуальна для груп від 10 осіб. Читайте детальніше про кожен із заходів та уточняйте ціну.

Тривалість заходу: від 1 години

Проводиться українською або англійською мовою.

Дитячий захід від компанії «Дерево Життя» – незабутня пригода. Він не залишить байдужими ні дітей молодшого віку, ні старшокласників, адже, це і зустріч з козаками та козачками, одягнутими у вбрання 17-18 століття, і інтерактивний урок народознавства, і козацькі забави!

Це ціла розважальна програма для школярів, на якій діти навчаються бути працьовитими, старанними, спритними та кмітливими – такими, як були наші прадіди-козаки!

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: