Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

Послуги

section-6c076c0

«Дерево Життя» - унікальний проект. Екскурсії по Києву перенесуть вас в столицю України, і ви побачите її такою, якою вона була в епоху Козацтва. Ви можете вибрати будь-яку екскурсію на свій смак і настрій! Адже екскурсії в Києві разом з нашими колоритними гідами – це більше, ніж просто оглядові екскурсії, це театралізація, це бесіди з загадками, інтерактивами, козацькими випробуваннями! Наше завдання – дати кожному учаснику відчути себе жителем того часу, перейнятися духом наших славних предків.

Ми пропонуємо декілька варіантів прогулянок по Києву: для великих і маленьких компаній, для іноземних гостей міста, індивідуальні екскурсії для пар! До речі, сучасні козаки, візьміть до уваги, що під час екскурсії «Козацьке кохання» ви можете скористатися унікальним моментом і зробити пропозицію своїй другій половинці просто під час фотосесії в українських костюмах, адже така фотосесія передбачена в обраній екскурсії по місту.

Також як яскрава подорож по Києву вам точно запам'ятається екскурсія «Секрети українських жінок». За плечами бравих козаків завжди стояли українки – горді, розумні, волелюбні! Тож відвідавши цю екскурсію, ви зможете дізнатися цікаві факти про ключову роль жінки-українки, про її вплив на формування нашої держави.

Екскурсія-квест «Козацькі таємниці» - це подорож для любителів загадок. Під час прогулянки Києвом ви не тільки візьмете участь у древніх забавах і випробуваннях, але і відчуєте себе справжніми козаками і козачками, адже в кінці квесту на вас чекає символічна посвята.

Хочете власними руками створити унікальний оберіг для своєї сім'ї? Запрошуємо на «Оглядову екскурсію з майстер-класом»! На цій екскурсії Києвом ви зможете зануритися в атмосферу стародавніх традицій і обрядів, почути про звичаї нашого народу – це екскурсія, яка проникне в саме серце.

Якщо ви гості нашої країни або ж українці, які прагнуть ще глибше пізнати тонкощі рідної держави і зануритися в її колорит, подаруйте собі корпоративне свято «Український день». Ви отримаєте незабутні емоції та враження від колоритної мандрівки древнім Києвом, участі в кулінарному майстер класі, майстер класі з народних ремесел або відвідування козацького музею. Продумаємо кожен елемент програми та зробимо усе, щоб ви запам’ятали це свято надовго!

«Екскурсія з народними піснями і танцями» - це забава для яскравих, позитивних, сміливих життєлюбів! Подорож по Києву з традиційними танцями та піснями змусить вас полюбити нашу країну всім серцем! Таку гарну, співочу, привітну і гостинну! Народні забави від фольклорного колективу подарують масу емоцій, посмішок, запалять серця, згуртують будь-який колектив!

Більш детальну інформацію про кожну унікальну екскурсії по Києву від «Дерева життя» ви можете переглянути нижче.

Ми раді бачити кожного, ми щасливі ділитися нашою культурою та історією! Ми любимо Україну всім серцем і хочемо прищепити таку ж любов всім учасникам наших екскурсій.

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: