Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

Майстер-клас з гадання на Андрія та Катерини

164 Перегляди

Гадання на Катерини та Андрія – найцікавіша розвага і для дітей, і для дорослих. Наші прабабусі були переконані, що в період від 7 по 13 грудня відбуваються містичні речі. Якщо бути дуже уважним, можна розгадати таємничі знаки долі та дізнатись про своє майбутнє. 

Навіть саме слово «гадання» каже про те, що долю вгадували, і робили це у дуже цікавій формі – у формі українських вечорниць.

В ніч на 7 та 13 грудня дівчата та парубки збиралися разом, співали, танцювали, грали в ігри, спілкувалися та, звичайно ж, ворожили. Способи гадання були різними. Зазвичай дізнатись свою долю допомагали «особливі» предмети, які були під рукою. Тож ворожили на папірцях, на воді, на попелі, на обручці, проводили гадання з голкою, з гребінцем, з дзеркалом, з воском та навіть з варениками. В пригоді ставали і тварини, і зерно, і поліна, і магічна гілка вишні. При цьому, кожне гадання неодмінно пророкувало гарну долю, бо люди вірили, що все буде добре, і цим притягували здоров’я, щастя та успіх. Ворожіння відбувались містично, душевно і дуже весело.

Ви також любите містику та цікавитесь українськими традиціями? Школярів, студентів та дорослих радо запрошуємо на майстер-клас з ворожіння.

На майстер-класі ви: 

  • Спробуєте закликати долю так, як це традиційно робили на свято Катерини
  • Станете активними учасниками театралізації давнього обряду «Кусання Калити», що було основним дійством на свято Андрія Первозванного.
  • Почуєте про те, коли треба гадати та які є гадання на Андрія та Катерини.
  • Дізнаєтесь, як за допомогою простих речей можна дізнатись ім’я судженого, коли вийдеш заміж, ким буде майбутній чоловік, яким буде наступний рік та чи здійсниться заповітне бажання.
  • Поспіваєте українських народних пісень
  • Навчитесь танцювати традиційні українські танці
  • Долучитесь до веселих народних ігор та козацьких забав.

Тривалість майстер-класу: 1 година.

Програма майстер-класу адаптована для учнів початкових класів, старшокласників, студентів і дорослих.

Навіть для маленьких дітей Андріївські вечорниці – цікава забава. У формі гри та театралізації діти долучаються до відтворення українських обрядів. По черзі вони стають основними персонажами свята Калити – паном Коцюбинським та паном Калитинським, розігрують жартівливий діалог та наввипередки кусають запашний корж – Калиту. Крім того, малюки долучаються до веселих народних ігор та закликають свою щасливу долю.

Для учнів старшого шкільного віку та студентів майстер-клас відбувається з акцентом на ворожіння та щасливе сімейне життя. У цікавій формі піднімається питання дошлюбного спілкування молоді та формування сімейних цінностей. Дівчата беруть активну участь у ворожінні на судженого, а хлопці долучаються до парубоцьких забав. Усім веселим гуртом вони грають у ігри, танцюють та співають пісні.

Майстер-клас з ворожіння подарує незабутні враження колективу дорослих. Він може бути частиною корпоративного свята або окремою розважальною програмою, яку ми пропонуємо поєднати з екскурсією козацьким Подолом або музеєм.

Де відбуваються гадання у Києві?

В найтаємничішому місці старовинного Києва, в будівлі, яка була побудована ще за часів гетьмана Івана Мазепи та вважається найстарішим будинком Подолу – Музеї Гетьманства. Без сумніву, магічна атмосфера древньої споруди сприятиме вдалому ворожінню та щасливій долі.

Чи може бути гадання онлайн?

В умовах карантину така практика можлива. Перед тим, як провести гадання на Катерини чи Андрія, кожен з учасників отримає список магічних речей, які необхідні для проведення онлайн майстер-класу. В прямому ефірі відбудеться правдиве гадання. Усі діятимуть за народними інструкціями та неодмінно дізнаються свою щасливу долю.

Яка вартість майстер-класу з гадання?

120 грн для дитини чи студента, 250 грн для дорослого.

Як замовити майстер-клас?

Просто телефонуйте за номером 067 546 2414 (вайбер) та обирайте день та час для своїх унікальних вечорниць.

Привчайте дітей любити народні традиції! Або подаруйте собі годинку української магії. На майстер-клас одягайте вишиванки – тоді магія буде в самих вас, а фото з вашою участю будуть ще колоритнішими.

Comments

No comments

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: