Booking tour

+380 67 546 24 14

E-mail

treeoflife230820@gmail.com

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

РОЗКЛАД ЕКСКУРСІЙ

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“КИЇВ- ЗЕМЛЯ КОЗАКІВ”

 

Екскурсія-квест
"Київ - земля козаків"

“Козацькому роду нема переводу” – так звучать слова нашого національного гімну. Але чи так це є насправді? Чи кожен українець має гени козаків – безстрашних та сводоболюбивих лицарів? Чи пам’ятаємо ми славетні подвиги, чи вміємо аналізувати невдачі та впевнено йти до перемоги? Приходьте на екскурсію-квест та пробудіть свою генетичну пам’ять! 

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“КОЗАЦЬКІ ТАЄМНИЦІ ПОДОЛУ”

 

Екскурсія-квест
"Козацькі таємниці Подолу"

Якщо Ви думаєте, що подорож на машині часу неможлива, Ви точно помиляєтесь! Давайте разом перенесемось у часи наших національних героїв – українських козаків – та помандруємо старовинними вулицями 18 століття. Беріть з собою дітей та друзів, станьте справжнім козацьким загоном та розкрийте давні таємниці Подолу. Усі разом ми доведемо, що “Козацькому роду нема переводу”!

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“ТАЄМНА СИЛА БУЛАВИ”
Екскурсія-квест
"Таємна сила булави"

Могутня булава, яка дарувала силу козацьким Гетьманам протягом століть, була втрачена… Та її можна відшукати, пригадавши таємну мудрість козаків, слідуючи за підказками та проходячи випробування. Якщо ви відважні, розумні та кмітливі, давайте разом дослідимо цікаві сторінки історії, пригадаємо народні традиції та дізнаємось секрет Великих Гетьманів. 

ЕКСКУРСІЯ-КВЕСТ

“КОЗАЦЬКІ ТАЄМНИЦІ ПОДОЛУ”

 

Екскурсія-квест
"Козацькі таємниці Подолу"

Якщо Ви думаєте, що подорож на машині часу неможлива, Ви точно помиляєтесь! Давайте разом перенесемось у часи наших національних героїв – українських козаків – та помандруємо старовинними вулицями 18 століття. Беріть з собою дітей та друзів, станьте справжнім козацьким загоном та розкрийте давні таємниці Подолу. Усі разом ми доведемо, що “Козацькому роду нема переводу”!

«Дерево Життя» пропонує різні екскурсійні тури для школярів

Наші шкільні екскурсії – завжди свято. Адже гіди одягнуті у національне вбрання, а їх очі горять любов’ю до України. Кожна дитяча екскурсія Києвом – це і мандрівка, і жива бесіда, і загадки, і козацькі випробування. А Ви знали, що Київ – земля козаків? Чи думали, що козаки були лише на Запорізькій Січі? Можливо, для Вас стане здивуванням почути, що перша згадка про козаків із Києва була ще задовго до виникнення першої Січі. Приходьте на наші цікаві екскурсії для дітей та дізнайтесь багато нового про історичний Київ та наших національних героїв!

 

Кому підійде дитяча екскурсія від «Дерева Життя»?

Вона ідеальна як для молодших школярів – від 6 років, так і для старшокласників. Це інтерактивна екскурсія, яка передбачає пішу мандрівку центральними вулицями Києва, захоплюючу розповідь про історичні локації та нестандартне вивчення найцікавіших сторінок історії України. Якщо ви бажаєте, щоб ваші діти знали та любили історію свого краю, приводьте їх на цікаві екскурсії для дітей. Невимушена атмосфера, присмачена колоритними локаціями та духом козацьких перемог, точно сприятиме засвоєнню шкільного матеріалу!

 

Які є найцікавіші екскурсії для дітей?

Екскурсія для школярів «Печерськ козацький»

Читайте детальніше про кожну з екскурсій та завчасно бронюйте свою унікальну мандрівку.

408 (1)

Що саме можна побачити, завітавши на дитячі екскурсії по Києву?

Пропонуємо різні шкільні екскурсії по Києву для дітей:

Мандрівка верхнім містом, протягом якого школярі оглянуть найвеличніші пам’ятки архітектури Києва: Золоті ворота, Софію Київську, Михайлівський Золотоверхий монастир, Андріївську церкву, Десятинну церкву.

Подорож козацькими стежками Подолу, на якій юні шукачі пригод побачать найстаріші споруди козацької доби, які збереглись до нашого часу – кам’яницю київського війта, будинок Мазепи, шевський цех, храм Миколи Притиска та Миколи Доброго, Вознесенський Флорівський жіночий монастир, Свято-Покровську церкву та церкву Богородиці Пирогощої.

Прогулянка Печерськими стежками Петра Могили та Івана Мазепи – від станції метро Арсенальна до святих місць Києво-Печерської Лаври

art2-1

«Дерево Життя» - незвичайні екскурсії для дітей:

Щоб перенести дітей в часи наших національних героїв – українських козаків та зробити екскурсію колоритною, наші гіди одягнуті в історичні строї 17-18 століття. Шкільна екскурсія в українських костюмах – гарантовані яскраві фото та незабутні враження.

Кожна екскурсія по Києву для дітей – це, перш за все, гра та живе спілкування. У ігровій формі діти швидше засвоюють матеріал. Тож інтерактивна екскурсія для дітей стане живим уроком історії України.

Ми презентуємо національну ідею та виховуємо справжніх патріотів України. Цікаві екскурсії для дітей запалюють серця любов’ю до рідного краю. Школярі пишатимуться тим, що вони українці – нащадки шляхетних лицарів – українських козаків.

Вартість та деталі

Яка ціна?

Скільки триває?

Якою мовою?

250 грн з дитини (українською)*

300 грн з дитини (англійською)*

*Дана ціна актуальна для груп від 10 осіб.

Тривалість екскурсії: приблизно 2 години

Проводиться українською або англійською мовою.

Шкільні екскурсії по Києву від «Дерева Життя» не залишать байдужими ні дітей молодшого віку, ні старшокласників. Адже кожна з них – це ціла розважальна програма для школярів, у якій діти активно беруть участь, орієнтуються по старовинній карті, вчаться стародавні іграм чи танцям чи самі проявляють свої таланти!

Разом з «Деревом Життя» ви полюбите Київ! Наші козацькі шкільні екскурсії Києвом – оригінальні, творчі, цікаві, незабутні!

Новини

WE PROMISE NOT TO SPAM!

Logo
Мандруйте з “ДЕРЕВОМ ЖИТТЯ” - Відкривайте Київ. Насолоджуйтесь турами та відчуйте справжній український дух!

За підтримки: